مقالات

تفاوت دستگاه تاتو بدن و دستگاه آرایش دائمی

HTML clipboard دستگاه های خالکوبی بدن قوی تر هستند زیرا نیاز به فشار دادن سوزن های بزرگ به داخل پوست دارند. تجهیزات مورد استفاده برای آرایش دائمی با با دقت زیاد و سبک طراحی شده اند. از آنجایی که لرزش می تواند نتایج فنی غیرقابل قبولی را هنگام استفاده بر روی صورت ایجاد کند، استفاده از دستگاه و سوزن با بهترین کیفیت بسیار مهم است.


 دستگاه آرایش دائم

 برای میکروپیگمنتیشن، هنرمند از هندپیسی استفاده می‌کند که پویا است، اما بی‌صدا با ضربان‌های کنترل‌شده، که با تکنیک آنها تنظیم شده است. سوزن‌های نسبتاً کوچک امکان انتقال رنگدانه را بسیار دقیق انجام می‌دهند. کلید دستیابی به نتایج با دقت بالا، حداقل نویز و لرزش است. حرفه ای سرعت و قدرت سوزن دستگاه را کنترل و تنظیم می کند. این برای بهترین نتایج و ترومای کم اپیدرمی مهم است.


 دستگاه تاتو بدن

 دستگاه تاتو بدن ابزاری مکانیکی با سیم پیچ مکانیزم چرخشی هستند. این باعث می شود آنها نسبت به پوست تهاجمی تر شوند. آنها سنگین تر و قوی تر هستند زیرا سوزن های بیشتری در یک زمان به پوست فشار داده می شود. کنترل آن در حین خالکوبی صورت دشوارتر است، پوست صورت بسیار ظریف و حساس است، قطعا نیاز به ابزار سبک دارد. دستگاه های آرایش دائم روی پوست ملایم ترند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *